1308 Osmaneli Belediyespor’dan balkan şampiyonluğu

1308 Osmaneli Belediyespor’dan balkan şampiyonluğu
Yayınlama: 21.11.2023
2
A+
A-

12 ülkeden 700 sporcunun yarıştığı Slovenya' düzenlenen ümit genç ve U-21 Balkan Şampiyonasında Ümitler takım kumite dalında 1308 Osmaneli Belediyespor sporcusu Tuğba Çürük Balkan şampiyonu oldu.

Pazaryeri / BİLECİK (İGFA) – 1308 Osmaneli Belediyespor alt yapıya ve sporun branşına verdiği önemle her branşta başarılı sonuçlar almaya ediyor.

12 ülkeden 700 sporcunun yarıştığı Ümit Genç ve U-21 Balkan Şampiyonası'nda kulüp sporcusu Tuğba Çürük Balkan Şampiyonu olurken, gençler 66 kilogramda Sena Akman 'yi temsil ederek maçlarını tamamladı.

Münür Şahin, “Değerli  hocalarımız Murat Salih Kurnaz ve Tuğba Kurnaz tarafından çalıştırılan 1308 Osmaneli Spor Karete takımımız kısa sürede çok başarıya imza attı. Değişik yaş gruplarında milli sporcuları ilçemizden çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Balkan Şampiyonası'nda milli takımımızdaki yer alan karete sporcumuz Tuğba Çürük Baş Şampiyonu oldu.Diper sporcumuz Sena Akman'da başarılı müsabakalar çıkardı.Sporcularımızı ve ailelerini,değerli hocalarımızı,yönetimimizi bir kez daha kutluyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.