Anadolu Efes’ten startuplara iş birliği çağrısı

Anadolu Efes’ten startuplara iş birliği çağrısı
Yayınlama: 21.11.2023
0
A+
A-

Anadolu Efes, inovasyon programı ‘BrewFuture' startuplara iş birliği çağrısı yaptı.

(İGFA) – Anadolu Efes, sürdürülebilirlik stratejisinin parçası olarak hem kurum içinde hem kurum dışında girişimcileri desteklemeye ve iş birliği fırsatları yaratmaya devam ediyor.

Şirket, bu yıl Global Girişimcilik Haftası'nı kurum içinden ve kurum dışından çok sayı katılımcıyla ‘Anadolu Efes Girişimcilik Festivali' ile kutladı. Festivalin önemli bir parçası olarak Anadolu Efes'in sürdürülebilir bir gelecek için startuplarla iş birliği yapacağı açık inovasyon programı ‘BrewFuture' tanıtıldı.

Sürdürülebilirlik odağındaki zorlukların aşılmasına yönelik farklı bakış açıları ve geleceği şekillendirmeye yardımcı olacak yenilikçi fikirleri teşvik eden BrewFuture, ileri aşama startuplara kapılarını açıyor.

15 Aralık 2023 tarihine kadar başvuracak startuplar, program kapsamında ürünlerini geliştirme, mentorluk ve girişimlerini ölçeklendirme imkanına sahip olacak.

Anadolu Efes Bira Grubu ı ve CEO'su Can Çaka, “Girişimcilik ekosistemini desteklemek ve bu alandaki etkimizi her yıl daha da büyütebilmek için çalışmaya devam ediyoruz. Daha yaşanabilir bir dünyayı mümkün kılmak için geleceği şekillendiren fikirlere olmanın hem onlarla bilgilerimizi paylaşmanın hem de onlardan öğrenmenin önemine inanıyoruz. Bu bağlamda inovasyonların, iş birliğinden doğduğu bilinciyle BrewFuture programını hayata geçiriyoruz. için BrewFuture, bir programdan öte Anadolu Efes'in için pozitif etki yaratma taahhüdünün bir parçası diyebiliriz. Bu programın yaratacağı dönüştürücü etkiyi görmek için heyecanlıyız” dedi.

BrewFuture programına dahil olmak isteyen startuplar, 15 Aralık 2023 tarihine kadar www.thebrewfuture.com adresinden başvurularını yapabilirler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.