İslam Kalkınma Bankası’ndan Kayseri Büyükşehir’e ziyaret

İslam Kalkınma Bankası’ndan Kayseri Büyükşehir’e ziyaret
Yayınlama: 21.11.2023
2
A+
A-

Kayseri Büyükşehir Belediye Başı Dr. Memduh Büyükkılıç, İslam Kalkınma Bankası Grubu Direktörü Dr. Walid Abdelwahab ve beraberindekileri kabul etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye ı Dr. Memduh Büyükkılıç, Başkanlık Toplantı Salonu'nda Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin proje ve yatırımları konusunda gerçekleştirilen sunumun ardından, konukları Başkanlık makamında bir süre görüştü.

Başkan Büyükkılıç, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, “Halka katkı sağlayacağız, edeceğiz, onların güvenini sağlayacağız. Kayseri Büyükşehir Belediyesi kredibil bir belediye. Çok şükür bir sıkıntımız yok ama ticareti severiz ne kadar indirim olursa keyif alırız, pazarlığı severiz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İslam Kalkınma Bankası Grubu Türkiye Direktörü Dr. Walid Abdelwahab ise Kayseri raylı sistem projesinin tamamladıkları en başarılı projelerden biri belirterek, Başkan Büyükkılıç ve ekibine teşekkür etti.

Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Beyhan'ın yanı sıra Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Ali Hasdal, Serdar Öztürk, İller Bankası Kayseri Müdürü Sönmez Ata ve daire başkanları ile müdürler de hazır bulundu.

Ziyaretin ardından Kayseri'de bulunan heyet Talas Mevlana- Meydanı Raylı Sistem Hattı'nda incelemelerde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.