Bursa Alişan’ı çok özlemiş…

Bursa Alişan’ı çok özlemiş…
Yayınlama: 20.11.2023
4
A+
A-

Hafta içi TRT ekranlarında yayınlanacak program çekimlerine Bursa'nın sevilen iş insanı Harun Tavlı'nın davetiyle mekanlarda eklendi.

BURSA (İGFA) – Bursa'nın turizminde marka değerleri olan Cumalıkızık, Zeyniler köyü, Tarihi Hanlar ve Kapalı Çarşı, Koza ve İpek Han, Tahtakale Aşıklar Kahvesi, manevi değerleri Bursalıların gönünde taht kurmuş Emir Sultan Türbesi, Üftade Türbesi ve Muradiye Külliyesi TRT'nin yeni formatlı Alişan Hayata Gülümse hafta içi 10,30' TRT 1 ekranlarından 'yi selamlayacak.

Çekimler sırasında Harun Tavlı, Alişan ve ekibini yalnız bırakmazken, Alişan ve Harun Tavlı, Bursa Büyükşehir ı Alinur Aktaş'ı ziyaret etti. Aktaş; “TRT ekibini ve değerli sanatçımız Alişan beyi yürekten kutluyorum.” dedi.

Alişan'ın da akrabası olan Harun Tavlı; “TRT'nin bu projesinde ilk çekimlerin Bursa'da başlamasından dolayı bu konuda emek veren yapımcıdan set işçisine kadar herkese müteşekkirim.

Bugün bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olan yağan şiddetli yağmura rağmen ayrılmayarak çekimlerin bitmesini saatlerce bekleyen, gözlerindeki sevgiyle bizlere dualar eden tüm Bursalı hemşerilerimin tertemiz yüreklerinden öpüyorum. Varlığınız ve dualarınızla ayaktayız. birinizden binlerce kez razı olsun.” dedi. Alişan, Bursa'nın tarihi mekanlarına özellikle de Muradiye Külliyesine hayran kaldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.