Kemal Kılıçdaroğlu: “Partimize yönelik iftiralar üzerine…”

CHP’nin önceki genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından paylaştığı video mesajında “Partimizi ve delegelerimizi yıpratmak için parti kültürümüzle asla bağdaşmayan çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu: “Partimize yönelik iftiralar üzerine…”
Yayınlama: 20.11.2023
0
A+
A-

'nin 7. Genel ı , sosyal medya hesabından “Partimize yönelik iftiralar …” notuyla bir paylaştı.

Sosyal medya, televizyon programlarında CHP ve delegeleri yıpratmak için “çirkin iftiralar” atıldığını söyleyen Kılıçdaroğlu, “Kumpaslara yeltenen art niyetli gruplar olmuştur ya olacaktır ama partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem. Güzel günlerde buluşmak üzere” ifadeleirni kullandı.

Kılıçdaroğlu şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Cumhuriyet Halk ailem, kurultayımızdan sonraki süreç üzerine birkaç şey söylemek istiyorum. Gerek sosyal medya, gerek televizyon programlarında partimizi ve delegelerimizi yıpratmak için kültürümüzle asla bağdaşmayan çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum. Muhakkak ki bu kumpaslara yeltenen art niyetli gruplar olmuştur ya da olacaktır ama partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem. Güzel günlerde buluşmak üzere. Sağlıcakla kalın.”

 

Kaynak: İ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.