Kütahya’da öğrencilerden Başkan Işık’a park teşekkürü

Kütahya’da öğrencilerden Başkan Işık’a park teşekkürü
Yayınlama: 21.11.2023
0
A+
A-

Kütahya'da Atatürk Ortaokulu öğrencileri, ı Alim Işık'ı makamında ziyaret ederek Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı'nın şehrimize kazandırılmasından dolayı teşekkürlerini iletti.

KÜTAHYA (İGFA) – Çevre yatırımların sürdüğü Kütahya'da yeşil alan, park ve sosyal donatı alanlarını artıran Kütahya Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı 29 Cumhuriyet Bayramı'nda açılışını gerçekleştirdiği Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı, şehirde yaşayan her yaş gurubundan vatandaşlar tarafından çok beğenildi.

Atatürk Ortaokulu çe Öğretmeni Yeliz Bingöl ve beraberindeki öğrenciler, Belediye Prof. Dr. Alim Işık'ı makamında ziyaret ederek Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı'nın şehrimize kazandırılmasından dolayı teşekkürlerini iletti.

Geleceğin teminatı çocukların beğenisini kazanan eseri Kütahya'ya kazandırmaktan mutlu olduklarını belirten Baş Işık, özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin daha çok beğeneceği Kanal Kütahya'daki çalışmaların tüm hızıyla ettiğini ve mümkün olan en kısa sürede şehre kazandırılması için mesai harcadıklarını belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.