Manisa Şehzadeler’de asfalt çalışmaları tamamlandı

Manisa Şehzadeler’de asfalt çalışmaları tamamlandı
Yayınlama: 20.11.2023
0
A+
A-

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler ilçesi Kenzi Caddesi'ndeki prestij cadde düzenlemelerini hızla bitirmek için gece saatlerinde de çalışarak sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi, ve yatırımlarını vatandaşlara daha hızlı ulaştırmak için çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.

Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri de prestij cadde düzenlemeleri kapsamında Şehzadeler ilçesi Kenzi Caddesi'ndeki asfalt işine gece saatlerinde de ederek çalışmalarını tamamladı. Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başı Kurtuluş Kuruçay , ekipleri ziyaret ederek kolaylıklar diledi ve tatlı ikramında bulundu.

Kenzi Caddesi'ndeki asfalt çalışmalarını tamamlayarak yolu trafiğe açtıklarını ifade eden Daire Kurtuluş Kuruçay, “Manisa Büyükşehir ımız Sayın Cengiz Ergün'ün talimatları vatandaşlarımızın memnuniyeti için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kenzi Caddesi'nde de asfalt çalışmalarımızı çok hızlı şekilde bitirdik. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan personellerimize ayrıca teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.