Künye - Express HaberExpress Haber

SON DAKİKA

Künye

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ VE İMTİYAZ SAHİBİ

Ebuzer ELALTUNTERİN

REKLAM VE HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU

Umut KAYGÜL

HUKUK DANIŞMANI

Av.Semra ARCAN GÖKÇEN

HABER MERKEZİ

Expres Haber olarak yayınlamış olduğumuz tüm haberlerin mutlaka kaynağını belirtmekteyiz.  Express Haber olarak Wbots yazılımını kullanmaktayız ve bu yazılım ile ajanslara düşen haberleri yayınlamak tayız. Yayınlamış olduğumuz haberlerin teli ve  diğer tüm konular da sorumluluğu tamamen Wbots yazılıma ait olup bizler sadece yayıncı olarak hizmet vermekteyiz.

 

REKLAM HİZMETİ

Express Haber olarak sitemiz de yer verdiğimiz reklamlar ReklamStore şirketinin reklam verenlerine aittir. ReklamStore ile yapmış olduğumuz yayıncı sözleşmesi gereğince reklamlar sitemiz de yayınlanmaktadır. Özel olarak web sitemiz şuan için reklam alamamaktayız.

 

KÖŞE YAZILARI

Express Haber olarak yayınlamış olduğumuz köşe yazılarından tamamen ilgili yazarlar sorumludur. Bizzat kendilerinden izin aldığımız veyahut kaynak belirterek yayınladığımız yazıların içeriği tarafımıza ait değildir. Yazarların kendi fikir ve düşüncelerini bizler yayıncı olarak okuyucular ile paylaşmaktayız.

 

YAZILIM

Kullanılan Hosting ve Domain sağlayıcısı Güzel Hosting

Haber Kaynağı: Wbots Yazılım

Reklam Sağlayıcı: ReklamStore

İLETİŞİM

Her türlü fikir ve düşüncelerinizi web sitemiz üzerinde er alan İletişim kısmından bizimle paylaşabilirsiniz veyahut aşağıdaki iletişim adreslerimiz den direkt ulaşabilirsiniz.

Eposta: info@expresshaber.net

Telefon: 0543-313-61-88

Adres: Esenler/ İstanbul

 

 

 

 

 

BU AY ÇOK OKUNANLAR

ANKET

Yarın bir seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirdiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

SON DAKİKA HABERLERİ