vivo, UEFA EURO 2024’ün resmi ortağı oldu

vivo, UEFA EURO 2024’ün resmi ortağı oldu
Yayınlama: 20.11.2023
1
A+
A-

vivo gelecek yıl Almanya' düzenlenecek olan UEFA Avrupa Şampiyonası UEFA EURO 2024'ün Resmi Ortağı ve turnuvanın resmi akıllı telefon sağlayıcısı olarak hizmet vereceğini duyurdu.

(İGFA) – Dünyanın önde gelen spor etkinliklerinden biri olan UEFA Avrupa Şampiyonası, çapında beş milyarın üzerinde taraftar tarafından keyifle takip ediliyor. vivo, dünyanın dört yanındaki futbol taraftarlarının ilgisini çekmek ve turnuvanın heyecanını paylaşmak için UEFA yakın işbirliği içinde çalışacak.

birliği kapsamında vivo, UEFA EURO 2024 personelini vivo amiral gemisi akıllı telefonlarla destekleyerek etkinliğin başarısına katkıda bulunacak. Taraftarlar, vivo'nun desteğiyle gerçekleştirilecek etkinlikler aracılığıyla özel bir şampiyona deneyimi yaşayacak.  öncesinde dünyanın önde gelen DJ'lerinin performansları ile taraftarların coşkusu daha da artacak, her maçın ardından vivo UEFA iş birliği ile turnuvanın en iyi oyuncularını kutlamak üzere “Maçın Oyuncusu” töreni gerçekleştirecek.

vivo, UEFA EURO 2024 resmi akıllı telefonu olarak en yeni akıllı telefon teknolojilerini dünya futbol sahnesinde sergileyecek.  

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.